Bez podprdy už napořád!


Přesně před rokem jsem skončila v práci a od té doby se věnovala svému malování, focení a natáčení. 90% času jsem tedy trávila doma u počítače upravováním, nebo u plátna, no prostě jsem byla furt rozvalená v obýváku na gauči, až jsem do něj vyseděla díru!

Abych se dostala k tématu, pokud jste ženská, určitě znáte ten neuvěřitelně nejlepší pocit, když přijdete domů a můžete si KONEČNĚ svlíknout podprdu!!! Možná si pamatujete, tak jako já, svoje první zážitky s nošením podprdy na základce. Každej musel mít kosticovou, hlavně aby byl cool a prsa se zvětšily aspoň z rozinek pod kobercem na švestky. Celej den jsem pak nepřemýšlela nad ničim jiným, než jak mě to tlačí pod prsy do břicha a škrábe, měla jsem pocit, že nemůžu dýchat! Nakonec jsme to všechny nějak vydržely, až jsme si na ně navykly a dnes už tenhle hroznej útisk ani nevnímáme.

Každopádně po roce doma, co jsem tu podprdu nosila jen v těch 10% jsem si tak odvykla, že už to prostě nejde. Odmítám ji nosit! V zimě jsem s tím ještě bojovala a bála se, aby mi třeba nepovisly. Nosila jsem jen svetry a do trička jsem bez ní radši nešla vůbec, aby na mě někdo blbě necivěl, nebo tak. Od tý doby jsem četla různý články o výzkumech, které vědci dělali. Bylo to tak půl napůl, znám i lidi, kteří nosí podprdu neustále i doma, aby jim prsa neklesla, nesvlíknou si je ani do postele.

Nedávno jsem narazila na článek o výzkumu, který trval 15 let asi na 330ti ženskejch a ukázalo se, že když nosíte podprsenku, prsa vám pak klesnou o něco níž, navíc prý můžete lehčeji dostat rakovinu. Protože ten výzkum vypadal důvěryhodně, rozhodla jsem se mu věřit. Dnes tedy chodím bez podprsenky pořád. Někdy mi jsou vidět pod tričkem bradavky a dokonce se mi to líbí víc, než kdybych měla výstřih až bůhví kam. Myslím si, že i vy, co vám pánbůh moc nenadělil, nemusíte pushupkou honit z jedniček dvojky, chlapům přijde možná víc sexy, když pod tílkem vykukují malé bradavky, než když máte prsa až u brady, jen aby tam něco bylo.

Proboha, takhle jsme se narodily, tak proč bychom musely nosit deset tisíc vrstev oblečení?! Nejsme muslimky, jsme svobodné a může nám bejt jedno, co si o nás kdo myslí! Kdo je smířený s tím, jak vypadá a má zdravé sebevědomí, nemusí své tělo skrývat, nebo dokonce balamutit ostatní, že vypadá jinak, než vypadá. Všechny jsme se narodily jedinečné a něčím krásné a jednou bude každá z nás stará babička s povislýma prsama, tak proč se trápit v podprsenkách a necítit se svobodně? :-)

Tak páčko, Vaše Gábi. :-)


3,415 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše