Na vesnici - fotoreport


Je právě 22:22 h. Sedím u pc a venku blejská jako blázen. Mám docela nahnáno....

Abych se nějak zabavila, rozhodla jsem se, že vám sem postnu fotky z uplynulýho týdne. Do zítřka jsme na vesnici kousek od Sychrova, kde bydlí moje mamka. Mají to tu krásný a my jim hlídáme pejska Lusynu, protože odjeli na dovču.

Původně jsme měli v plánu každej den chodit na výlety a koupat se v bazénu, ale bohužel, jak už to tady na severu bejvá, celou dobu pršelo a naše dovolená se vyvrbila na válení se na gauči, přežírání se a tak... Klasika. :-D

Za ten týden jsme často chodili s Lusy na procházky. Kdo kouká na moje instastories, tak ví, co všecko jsme tam zažili. :-D Pak jsme byli na středověkém food festu, nakoupit v Lidlu a v Liberci - to byly jediný chvíle, kdy jsem se namalovala, jinak jsem na to (jako vždycky) prděla. No sami uvidíte, tak užívejte fotek. Ke konci jsou i fotky z iphonu, takže nic moc - ale jde spíš o obsah, než o kvalitu, ne?!

Protože máme příští týden namířeno do Holandska, čekejte větší kvantum článků. Chci bejt trochu užitečná a vypsat, kolik co nás tam stálo, kam stojí za to jít a co si sebou sbalit.

Tak páčko, Vaše Gábi! :-)

A pokud se fotky líbily a chtěli byste, abych přidávala i tento typ "článků", dejte mi srdíčko, jako vždy. :-)


470 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše