Natáčení reklamy - HLASUJ!


Vím, že jsem slíbila článek o Holandsku. NEBOJTE, přijde! ... Jen co jsme dorazili z fotodovolený, jsme se dozvěděli o soutěži, která právě probíhá a rozhodli se, že se zúčastníme.

Za úkol jsme měli natočit reklamu pro PENNY. Natáčení se věnujeme už delší dobu. Natočili jsme už několik videoklipů, reportážní a svatební videa točíme dá se říct pravidelně. Natáčet reklamu pro větší firmu v rámci soutěže jsme pojali jako výzvu, abychom ukázali, co v nás je! Naším snem je časem točit filmy minimálně na úrovni Nolana. :-D No co, když si za tím někdo jde, jak už jsem psala v jiném článku ... Navíc by nám výhra pomohla získat nějaké prostředky a čas na natočení prvního krátkometrážního filmu.

Nejprve jsme klasicky sestavili scénář, pak sehnali herce - kamarády a rodinu. Do hlavní role jsme obsadili mojí ségru Sárinku. Chtěla by se stát herečkou, tak jsme si řekli, že by bylo dobré, kdyby se do toho vrhla rovnýma nohama a měla časem co ukázat. Být video producent má svoje výhody, nejen pro nás. :-D

Ve videu jsme se snažili dodržovat základní strukturu reklam, které Penny už mají. Zvolili jsme svižnější střih, však sami uvidíte. Natáčení a následný střih trval celé 3 dny - od rána až do noci. Každý záběr jsme chtěli mít dokonalý a proto se několikrát přetáčel. Jak spolu my dva (já a David) spolupracujeme, tak je to trochu o nervy. Každý má jako fotograf a režisér jiný pohled na věc a snažíme se shodnout na kompromisu. Proto jsme vždycky s výsledkem práce spokojení. Víc hlav víc ví! :-D

Nakonec vzniklo toto 28 sekund dlouhé video. Jen škoda je, že video muselo být podle pravidel bez podkresové hudby a proto to zatím nemá takový efekt. Nicméně jsme spokojení a uvidíme, koho odborná porota vybere. Konkurence tam je!

Tímto vás prosím - HLASUJTE PRO NAŠE VIDEO! Kdo bude mít nejvíc hlasů každý týden, vyhraje go pro! Tak pak budou videa z pennyboardu a pod vodou ... konečně :-D To už je ale na Vás!

VIDEO K VIDĚNÍ, HLASOVÁNÍ A SDÍLENÍ ROZKLIKNETE TÍMTO POPISKEM.

(nemusíte se nikde registrovat, stačí jen kliknout na DEJ HLAS pod videem)

Díky moc,

Vaše Gábi! :-)


238 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše