Vzkaz mému budoucímu já


Ahoj všem, dneska to bude víc pro mě, než pro vás. Nechala jsem se inspirovat mojí ségrou, která nedávno začala točit videa na youtoube. Je jí teprve 12 a musím říct, že se u toho někdy dost zasměju a má můj obdiv, že si videa sama stříhá, ještě k tomu v nějakym programu v mobilu a ten střih je fakt docela dobrej. Rychlej, svižnej, žádný okecávačky navíc. Žádný 30ti minutový video, který by vám vykecalo díru do hlavy, tam nenajdete. Myslím si, že má potenciál být jednou fakt dobrá, takže pokud máte účet na YT, určitě ji SLEDUJTE, bude z toho mít obrovskou radost. Vždycky mi to volá a je úplně nadšená. :-D

No a nedávno točila video "Vzkaz mému budoucímu já", ve kterém pokládala otázky sama sobě do budoucnosti. Teď to prý natáčí všichni youtubeři a já nechápu, proč si dávají otázky, když na ně budou znát odpovědi, až za pár let. To je přece blbost. Každopádně jsem nad tím přemýšlela a jsou věci, které bych chtěla svému budoucímu já vzkázat. Tenhle článek si někam uložím a za 10 let si ho přečtu. Už teď jsem na to zvědavá. :-D

Takže ahoj budoucí Gábi. Dnes už věty slovem TAKŽE určitě nezačínáš a čárky píšeš na správný místo. Vím, že to není vůbec důležitý oproti jinejm záležitostem, ale pokud právě sedíš u svýho vytuněnýho blogu, kam ti chodí desetitisíce lidí měsíčně, určitě bys už neměla dělat zbytečný malý chybky. I když jsi na tom s češtinou byla docela dobře už odjakživa, nezapomínej a neflákej to, sama to přece nesnášíš, když jsou někde obří hrubky. Určitě si pamatuješ, jak ses smála tomu klukovi, co napsal slovo žehlyt a pousmála ses nad emaily, ve kterých lidé chtěli být hrozně slušní a psali by jsme, by jste. Co se týká instagramu, kterej už možná teď vůbec nefrčí, doufám, že jsi nedělala reklamu bůh ví čemu. Třeba nějaký kosmetický firmě za to, že ti poslali rtěnku, nebo celkově něčemu, čemu nevěříš. Doufám, že i teď bereš jen ty opravdu kvalitní věci, za který ti v nejlepším případě zaplatí slušný peníze.

Když jsme u těch peněz, teď jsi buď docela bohatá, nebo máš krásnej rodinej barák s ateliérem. Važ si toho, stálo tě to hodně úsilí a času. Bylo to za cenu odpolední pohody na výletech a večerního klidu v duši. Za cenu toho, že jsi pořád musela myslet na to - co ještě musíš dodělat, komu musíš odepsat na email, kdy máš deadline a to i na mateřské. Doufám, že to stálo za to a máš teď chvilku vydechnout, cestovat po světě aspoň leden - březen. Věřím, že pracuješ jen na skvělých kreativních projektech a nebereš zakázky jen podle výše peněz, ale i podle toho, co tě zrovna baví nejvíc. Máš za sebou několik výstav a tak nezapomínej tvořit. Určitě už máš za sebou spoustu svých projektů, ať už úspěšně dokončených, tak i rozdělaných, nevzdávej to. Jsi umělec a jsi dobrá. Vždycky jsi chtěla být uznávanou umělkyní a já ti k tomu otevírám vrátka, tak doufám, že jsi to nezahodila do koše.

I když jsi určitě pořád karieristka, nekašlej na rodinu. Rozárce je 10 let, uteklo to jako voda a můžeš být ráda, že díky tobě a Davídkovi, se má určitě skvěle. Nezapomínej, že čas se penězi nedá nahradit. Zároveň tě prosím, drž se původního plánu a nekupuj ji všechno, co ji na očích uvidíš, aby se z ní nestal rozmazlenej fracek, kterej se o sebe neumí postarat. Doufám, že je furt hodná a veselá. Teď na ni asi leze puberta, tak to bude trochu těžší, ale ty to zvládneš, ostatně tak jako všechno. Možná už má bratříčka, nebo sestřičku? Těžko říct, zatím neplánujeme.... :-)

Pošli za mě Dejvovi velkou pusu. Je to chlap, kterýho jsi hledala dlouho a vybrala sis dobře. Věřím, že i teď, když ti možná trochu leze na nervy po těch letech, je to skvělej táta a úžasnej MANŽEL, kterej pro tebe udělá téměř cokoliv. Pokud už ti nenosí kytky, tak mu dej přečíst tenhle článek a věř, že ti už brzo udělá nějaké překvápko. Nezapomínej ho dělat šťastným a občas ho za něco pochválit. To potřebuje každej chlap, ať jste spolu bůh ví jak dlouho! Jo a omluv se mu, že jsi na něj někdy protivná, zaslouží si to!

Už je ti 36 let. Táhne ti na 40. Už patříš do starýho železa, ale stále si někdy připadáš jako malé dítě. To je dobře. Buď pořád cool a uvolněná, nos si na sobě co chceš. Člověk je tak starý, na kolik se cítí. Snad se z tebe nestala nějaká kráva matka s velkym M. Pokud jo, změň se. Taková jsi být nechtěla. Jo a poslední věc, kterou ti chci říct ... POKUD SES JEŠTĚ NENAUČILA UDRŽOVAT POŘÁDEK, NAFACKUJ SI. Je to hrůza. A pokud jsi ještě nenapsala jednu nebo dvě knihy, dopiš to. Ty na to máš! Tak se měj krásně a doufám, že z toho teď nemáš depku a že se všechno povedlo podle mých - tvých představ. :-)

A vám všem, kteří jste došli až na konec... Je něco, co byste chtěli vzkázat svému budoucímu já? Napište mi to do komentáře, jsem hrozně moc zvědavá! :-)

Tak páčko,

Vaše Gábi.


641 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše