© 2017 Gabriela Hájková

Stále bez podprsenky

30.5.2018

Už je to tak zhruba rok, co jsem psala jeden dost pobuřující článek. Byl o tom, jak nesnáším podprsenky a radši chodím bez. Měl spoustu kladných, ale i záporných ohlasů. Dnes jsem se dozvěděla, že koluje po netu ještě teď. Zmínili mě totiž v časopise OnaDnes. Sice ten článek nezastával úplně stejný názory jako já, ale byla jsem moc ráda, páč mi to na blog přilákalo spoustu nových čtenářů. A jak to tedy nakonec s tou mojí podprsenkou je?

 

 

 

Určitě víte, že jsem krátce na to otěhotněla a v lednu porodila miminko. Celé těhotenství jsem podprdu skoro vůbec nenosila. Maximálně tu slabou "sportovní", přes kterou je stejně všecko vidět. Po porodu to bylo těžší. Než se mi začalo tvořit mlíko tak nějak normálně, tak jsem ji nosit musela a to hlavně proto, abych do ní mohla vložit kapesníčky. I tak mi to bylo fakt nepříjemný, a tak jsem většinu času doma radši nechala téct mlíko na košile, které jsem den co den házela do prádla. Ano, až tak moc vám může být podprsenka nepříjemná. 

 

 

 

Teď už to vůbec neřeším. Prsa mám fakt velký, ale musím vás ubezpečit, že to opravdu nevypadá zas tak blbě. Nosím totiž celej život volnější trička a pod bílý průhledný tílko bych si podprdu každopádně nevzala. :-D Navíc pokud máte malé mimi, možná jste na tom stejně jako já, a fyzický vzhled se pro vás stal tak nějak zbytečným. Jsem ráda, když se stihnu najíst, postarat o mímo a o zakázky a jsem spokojená. Nechápu, jak jsem tím v pubertě mohla být tak zaujatá, a řešila tak hrozně moc vzhled. Možná to souviselo s hledáním partnera. Teď už ho mám, tak proč si neudělat život o něco hezčí a nemyslet na to, jestli jste přibrali pár kilo, jestli jste si nedali náhodou něco tučnýho k večeři, a nebo se nechali utlačovat škrtící podprsenkou. Navíc - klukům to tam taky bimbá, tak co. Nikdo to neřeší. (Nebo aspoň Dejvovi, haha :DDD)

 

Nejvíc mě rozsekal v článku názor, že oblečení je vyrobeno proto, aby dělalo lidi hezčí. Jen mě tak napadlo, že někteří by museli nosit trička i přes ksichty, aby to pomohlo. Podle mě na nahotě není nic hroznýho. Holka bez podprsenky mi přijde teda normálnější, než 16ti letá holka, zmalovaná jako velikonoční vajíčko. 

 

Teď na to mám snad ještě "víc v pohodě" názor než před rokem. Ono totiž ty prsa při kojení vytahuju na veřejnosti každou chvíli, a tak mi najednou přijde celý to boom kolem podprsenek a nahoty úplně vedle. Takže holky, kašlete na to, co si o vás kdo myslí, a buďte přirozené.

 

Tak páčko,

Vaše Gábi.

Jo a srdíčko, dííík. :-)

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Mohlo by se vám líbit:

Úzkost

3.6.2019

Navrch huj, uvnitř fuj

25.3.2019

1/15
Please reload